1XBET APP – SI TË LIBRONI PËRDORIMIN E TELEFONIT MOBILE

1xbet është një kompani me rritje të shpejtë me mbi 400,000 përdorues të regjistruar në internet. Një sistem i drejtpërdrejtë i basteve është i disponueshëm në sportet popullore si futboll, tenis, basketboll, hokej mbi akull, golf etj. Në mënyrë që të lejojë transportueshmëri më të madhe dhe bast kudo që të jeni 1xbet App është në dispozicion për të qenë në gjendje të bëjë.
1xBet është një nga bookmakers më të sigurta dhe më të besueshme sot, duke ofruar një përvojë të kualitetit të lartë me shanse më të mira dhe mbështetje të shkëlqyera të konsumatorëve.

APP ANDROID

Nëse ju pëlqeni të vendosni baste në 1xbet, merrni parasysh instalimin e aplikacionit tuaj celular. Është një aplikacion me cilësi të lartë që lejon përdoruesit e Android të përdorin platformën 1xbet në pajisjet e tyre kudo që dëshirojnë.

Përveç të qenit në gjendje të vendosni bastet tuaja, ju mund të shikoni të gjitha lojrat online dhe falas, për këtë ju duhet vetëm të regjistroheni.
Aplikimi mbështet mënyrën e portretit duke shikuar në regjimin e peizazhit dhe mënyrën e ekranit të plotë.

Si ta instaloni në pajisjen tuaj Android?

Për të instaluar 1xbet Android App, thjesht shkoni te faqja dhe shkarkoni dhe instaloni aplikacionin 1xbet. Nëse keni vështirësi ndiqni udhëzimet hap pas hapi për instalimin e 1xbet:

Hapi 1: Aplikacioni mund të gjendet në seksionin 1kbet apk download.

Hapi i dytë: Pasi ta keni shkarkuar, prekni skedarin dhe lini instalimin të vazhdojë.
Në rast gabimi dhe thonë se nuk keni leje për të instaluar aplikacionin, shkoni në hapin e tretë.

Hapi i tretë: Shko te “Cilësimet” → “Siguria” nën “Administrimi i pajisjes”, kontrolloni “Burimet e panjohura” për të lejuar instalimin nga burime të jashtme. Dhe aplikacioni do të instalojë me sukses.

Si ta instaloni në pajisjen tuaj iOS?

Ashtu si Android, 1xbet është gjithashtu në dispozicion për pajisjet iOS.
Është shumë e lehtë dhe intuitive të instaloni aplikacionin edhe për fillestarët.

Ndërfaqja e versionit të aplikacionit iOS është ndarë në dy pjesë kryesore – e para tregon ngjarjet e ardhshme ndërsa tjetra tregon ngjarjet e drejtpërdrejta në progres.

Aplikacioni i IOS ju lejon gjithashtu të shikoni të gjitha lojërat e drejtpërdrejta në cilësinë e HD plotësisht të lirë, thjesht instaloni aplikacionin dhe regjistrojeni llogarinë tuaj.

Aplikimi celular ofron lloje të ndryshme ngjarjesh sportive, siç janë ngjarjet virtuale, sportet elektronike, vela, kriket etj. Përdoruesit gjithashtu mund të luajnë lojëra të ndryshme kazinoje online dhe tregtarët e gjalla përmes Wheel of Fortune, 21, ruletë ruse dhe shumë të tjerë.

APP 1XBET PËR WINDOWS:

Aplikimi për sistemin e Windows quhet “1xWIN”. Mund të shkarkohet lehtë përmes Dyqanit të Windows. Aplikacioni është pak më i ndryshëm në krahasim me atë që është në dispozicion për iOS dhe Android. Është ndërtuar në një mënyrë të thjeshtë, duke u kuptuar lehtë nga të gjithë. Shkarkimi është plotësisht i lirë.

Ky aplikacion do të bëjë më të shpejtë para në lojë dhe në lojë. Është projektuar për bast në Live dhe lejon shikimin e të gjitha lojrave falas, si në aplikacionet dhe në faqen e 1xbet.

Si ta instaloni 1xbet në Windows?

  • Hapi i parë: Ju duhet të regjistroni llogarinë tuaj në faqen duke klikuar KËTU
  • Hapi 2: Shkarkoni me këtë lidhje;
  • Hapi i tretë: Pas shkarkimit, klikoni mbi aplikacionin dhe vendoseni.
  • Hapi i katërt: Pas instalimit aplikacioni fillon automatikisht.

Cilat karakteristika janë të përfshira në aplikacione dhe aplikacione?

Një nga karakteristikat më të njohura të përfshira në aplikacionet 1xbet është opsioni i transmetimit të drejtpërdrejtë. Ky funksion ju lejon të vendosni baste tuaja duke shikuar lojëra me transmetim me definicion të lartë.

BONUS PËR PËRDORUESIT E APLIKIMIT

Për të kërkuar oferta 1xbet, ju duhet së pari të regjistroheni. Sigurohuni që të plotësoni të gjitha të dhënat personale, sepse vetëm në këtë mënyrë hyni në promovime.

Shpërblim Përshkrimi i Bonusit
Bonus Regjistrimi Kur regjistroheni, merrni një bonus deri në 100 euro. Është e rëndësishme që të plotësoni të dhënat tuaja të plota personale, pasi kjo është mënyra e vetme për t’u kualifikuar për bonusin dhe gjithashtu për bastin e lirë në ditëlindjen tuaj.
Akumulator i ditës Në rast se pranoni sugjerimin e akumulatorit, të botuar çdo ditë në faqen, në rast të fitimit ju merrni një bonus prej 10% në fitimet tuaja.
Bonus për baste të humbura 1xbet ofron baste falas në rast se po kaloni një seri bastesh të humbura.
Ditëlindja Bonus 1xbet ofron një bast të lirë në ditëlindjen tuaj.
Bonusi i Rimbursimit të Bastit Nëse humbisni vetëm një lojë në bastet e kombinuara, do të merrni 50% të bastit tuaj në para të gatshme.
Çdo bast i lojës duhet të ketë shanset minimale prej 1.50.
Bet Ky bonus ofron lojtarë që kanë 2 baste të pazgjidhura dhe nuk janë pa fonde të mjaftueshme për të bërë një tjetër bast. Ju mund ta merrni këtë bonus në mënyrë që të bëni një tjetër bast.
1xRace Ky është një bonus që mund të fitohen nga lojtarët pas vendosjes së basave të kualifikuara minimale për ngjarjet, për 5 ditë rresht ju do të merrni shpërblimin tuaj.

Klasifikimi dhe Përfundimi i aplikacionit

Për të përmbledhur, app 1xbet dhe App janë shumë të lehta për tu përdorur dhe intuitive. Kjo ju lejon të keni akses në të gjitha funksionet e disponueshme në faqe dhe gjithashtu jeni në gjendje të merrni të gjitha shpërblimet dhe promovimet. Mbështetja e transmetimit të lojërave të drejtpërdrejta të të gjitha lojrave pa pasur nevojë të paguash asgjë, vetëm duhet të kesh një llogari të regjistruar.
Metodat e pagesës dhe tërheqjes janë të lehta dhe shumë të ndryshme. Mos kërkoni dokumente në kohën e ngritjes së fitimeve tuaja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mail: 1xbet@footballresultstoday.org